Evden Eve Nakliye Firması
+90 212 447 8888 info[]jetaslan.com

Parça eşya taşıma hizmetleri çerçevesinde eşyalarınızı tüm Türkiye geneli merkez İstanbul olmak üzere parça eşya taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. İstanbul şehirler arası parça eşya taşıma, beyaz eşyalarınız, yatak odası taşıma, çeyiz taşıma gibi tüm parça eşyalarınız taşınır yerleştirilir.

İstanbul ve çevre illerinde, şehirler arası taşımacılık veya şehir içi parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Eşyaların bulunan yerinde sökülmesi gerekenler sökülür tüm eşyalarınız paketlenir. Paketlenen eşyalarınız taşınmaya hazır vaziyete gelir. Eşyaların taşınacak olan yeni eviniz henüz hazır değilse eğer, eşyalarınız nakliyat depolama yerimizde muhafaza edilir.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinden yararlanmak isterseniz sizlere kısa, öz bilgi iletmek isteriz. Eşyalarınız ne kadar ise, bulunduğu yerde paketlenip hazırlanır. Daha sonra depomuza getirilir. Sizlerin eşyaları gibi taşınacak olan parça eşyası olan müşterilerimiz ile irtibata geçilir, onlarında eşyaları alınır. Bu eşyalar büyük boy aracımızda bir olup yola çıkar, aynı şekil sıkıntısız, sorunsuz sizlere teslim edilir.

Parça eşya nakliye firmaları arasında hizmetini en kaliteli ve titiz bir şekilde sergileyen şehirler arası parça eşya nakliye firması Jet Aslan sizlere tüm Türkiye geneli tüm şehirler ve ilçeler arasında eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşımacılığını gerçekleştiriyor. Orta boy suit araçlarımız ile tüm parça eşyalarınızı en düzgün şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızın miktarına ve yoğunluğuna göre nakliyat fiyatı biçilerek, en düzgün şekilde paketlenerek eşyalarınızı taşıyoruz.

jet aslan nakliyat
jet aslan nakliyat
jet aslan nakliyat
jet aslan nakliyat

ÜCRETSİZ TELİF FORMU