Evden Eve Nakliye Firması
+90 212 447 8888 info[]jetaslan.com

JET Aslan Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası yük ve eşya taşıma alanında hizmet vermektedir. Özellikle ürünleriniz firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz ile ev taşıma alanında bütün eşyalarınızı taşıma aşamasına getirene kadar itina ile koli ve paketlemesi yapılmaktadır. Deneyimli ve uzman firmamız ve ekiplerimizle çalışarak bir adım önde olun!!! Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

İstanbul İçi ve şehirler arası her türlü yük ve eşya taşıma hizmetleri verilmektedir. JET Aslan İstanbul evden eve nakliyat gerek şehirlerarası taşımacılıkta gerekse İstanbul içindeki evden eve nakliyat işleminden faydalanabileceğiniz en köklü firma olduğu gibi İstanbul ilçeleri ve semtleri için evden eve nakliyat hizmeti sağlayan en eski ve en titiz çalışmalar sergileyen bir firmadır. Yüksek binalar ve  işini düzgün yapan firma ile ev taşımacılık her zaman sizler için daha  iyidir. Biz istanbul'dan  tüm Türkiye'ye her yerin Nakliyat Ofis taşımacılık yapmaktayiz

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Vizyonumuz

Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

 


ÜCRETSİZ TELİF FORMU